| HwsKi a întrebat:

Buna, stiu ca nu ar trebui sa intreb asa ceva aici dar o fac: de duminica data de 16 fata cu care vorbesc a inceput sa-mi raspunda greu la mesaje. Am facut multe lucruri saptamana asta dar niciunul dintre ele nu s-a primit, iar cand vad ca imi raspunde greu mi se ia de viata. Ce sa fac? Sau sa o las sa plece?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar așa, să ți se ia de viață pentru atâta lucru!
Mă voi trăiți online, sau cu picioarele pe pământ?

| Willis a răspuns:

Aștepți, este doar iubita ta, nu nevasta. Când ai ocazia, vorbești cu ea și lămurești situația. Poate nu are timp de mesaje.