| alyssaww2 a întrebat:

Buna, sunt Alysa... am 15 ani si nu mi-a venit menstruatia...recent, am facut sex cu un baiat de 21 de ani.Intru clasa a 9a si o sa fiu boboaca practic. Imi este foarte frica sa nu fi ramas gravida ca altfel o sa rada colegii si o sa-si bata joc. Nu vreau sa ma dea afara din casa mama..nici nu ma lasa sa am iubit sau sa ma intalnesc cu baieti, ma lasa sa ma vad doar cu fete si atat. Doar ca m-am saturat sa nu ma lase sa am iubit. Toate fetele au si e foarte trist cand esti asa singura, iubitul meu Alex care are 21 de ani ma iubeste si a zis ca o sa aiba grija de mine si ca o sa-mi faca sendviciuri bune. Iubesc sendviciurile si mancarea dar chiar nu stiu ce sa fac daca am ramas gravida cand am facut sex nu ne-am protejat ca a zis ca nu aveam prezervativ si a uitat sa cumpere si am continuat oricum. Ce ar trebui sa fac? Imi e rusine sa ma duc sa cer un test de sarcina ca farmacista o cunoaste pe mama si sa nu-i zica. Sunt deprimata mai ales ca incepe si scoala, o sa-si bata si copiii joc de mine. Ce sa fac? Imi e frica sa fac avort si chiar daca as face, cum sa fac sa nu afle mama? Nu vreau sa ii zic nici in ruptul capului ca ma da afara din casa si ma desmosteneste si nu o sa vrea sa mai stie de mine. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Trollwinking
PS: vreau si eu un iubit asa ca si mie imi place mancarea laughing dar nu sa mi faca ''sendviciurile'' ci SA MA SCOATA LA RESTAURANTEwinking laughing

| Plato a răspuns (pentru alina2k18):

Pe ea n-a scos-o la restaurant, a tinut-o in casa pe paine. Intelegi ce vreau sa spun, nu? laughing

| IamJoKeR a răspuns (pentru alina2k18):

Te scot eu, fac cinste

| alina2k18 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Doar daca ai masina puiutwinking

| IamJoKeR a răspuns (pentru alina2k18):

Am si mașina, hai sa ne mutăm cu discuția in altă parte, vrei?

| alina2k18 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Mi se pare normalwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Alina nu vrei un sandwich?

21 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ceea ce ai relatat este intrutotul adevarat, atunci in cazul in care au trecut mai mult de 21 de zile de la data la care a avut loc actul sexual amintit, singura solutie pe care o ai la indemana este cea de a face testul de sarcina fiindca rezultatul obtinut va fi in proportie de peste 98-99% valid, valabil si corect. Fiindca farmacista vinde produsele farmaceutice deci si testul de sarcina oricarui cumparator, baiatul in cauza poate sa-ti cumpere 2 teste de sarcina pentru a testa urina si pe baza rezultatului obtinut sa stii precis daca estii insarcinata sau nu. Procedeul de efectuarea corecta a testul de sarcina este prezentat in urmatorul film educational de catre medicul ginecolog Laurentiu Craciunas :
PREZENTARE TESTARE DE SARCINA https://www.youtube.com/watch?v=aWIpgoDTknk
Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Altă ocupație nu ai?

| Sofer a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul in tine. nu ai ramas.

| mentholinks a răspuns:

Pai mai faci câțiva copiii și trăiești din banii de alocație plus ca o să-ți plătească Alex pensie alimentara.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nici n-a trebuit sa-ti citesc toata intrebarea ca sa ajung la certitudinea ca esti un troll idiot.

| Justme1997 a răspuns:

Nu eram 100% sigura ca e troll pana am ajuns la sandviciuri

| Vikaa a răspuns:

Faci testul de sarcina, daca se confirma ca esti gestanta, te duci la doamna mata si vorbesti cu ea, merge cu tine la ginecolog sa avortezi, easy peasy.

| Blueberry8 a răspuns:

Doamne fereste! La 15 ani nici nu stiam ce dracu e ala sex! Dar cand ai facut sex cu iubi nu te-ai gandit ca ramai insarcinata si rad colegii si te da mama afara din casa? Pune-l pe iubi sa iti ia test!

| anonima188888 a răspuns:

Știi ca dacă ai rămas gravida, Alex va face pușcărie pentru pedofilie, nu? La 15 ani, nu la sex trebuia sa îți fie capul! Eu in locul tău nu m-as îngrijora de colegi! Nu te da maica-ta afara din casa, ca te iubește. Nu te judec, dar trebuia sa te gândești ca ceea ce ai făcut avea riscuri. Apropo, iubitul tău nu știu cât de mult te iubește, la 21 de ani, cauta fete ca tine sa își bată joc de ele... Păcat. Du-te la o alta farmacie din oraș și fa testul ăla de sarcina.

| Hellboy96 a răspuns:

Voi fi mai direct si sper sa nu te superi.

Ai un iubit pedofil care te învârte pe degete si isi bate joc de tine in ultimul hal. Chiar îl crezi ca o sa îți facă sandwichuri si o sa îți crească copilul? Esti jucăria lui sexuala pe care o *** cand vrea el. Sa fim serioși, cum ai putut face asta la vârsta de 15 ani? Normal ca vor râde colegii tăi de tine daca vor afla. Iti dai seama cate probleme ți-ai creat? Dacă ai rămas însărcinată poate iubitul tau pleacă și pe tine te lasă, pentru că ești naiva. Sa nu mai vorbim de nastere... Asta este a doua cea mai dureroasă chestie (după arderea de viu). Spune-i iubitului tau sa îți cumpere un test de sarcina si daca esti însărcinată ai pus-o. Dacă ai o mama înțelegătoare ii poți spune asta, chiar dacă te va pedepsi, dar daca nu, nu ii spune nimic. Dar ce vorbesc eu? S-ar observa cum ți-ar creste burta. Foarte trist ce ai făcut. Deci dacă ai o mama înțelegătoare, poți sta jos cu ea și să îi zici despre ce prostie ai făcut și cât de rău îți pare. Probabil te-ar pedepsi dar ai învăța o lecție importanta. Sau daca o ducem asa, ai putea inscena ceva dar recomand să fii sincera. Sper sa nu fii însărcinată dar sa stii ca ai facut o prostie imensă. Sănătate!

| teli92 a răspuns (pentru Hellboy96):

Varsta legala pentru a intretine relatii sexuale prin consitamant in Romania este de 15 ani, asa ca nu are ce sa ii faca decat sa isi asume responsabilitatile in cazul in care a lasat-o insarcinata.

| acerr a răspuns (pentru Hellboy96):

Cata drama
a facut sex si gata! face un test si afla

| Hellboy96 a răspuns (pentru acerr):

E troll