| GamerulQartz a întrebat:

Buna sunt Andrei si imi place de o colega din clasa si mai multi se dau la ea ce sa fac ca deja e nebuna dupa mine ce sa fac sa fug de ea? (E nebuna dupa mine)

Răspuns Câştigător
| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Daca ei ii place de tine si tie de ea, atunci spune-i. Daca e chiar inebunita dupa tine atunci sigur o sa vrea sa fiti impreuna.
Funda?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa fugi SPRE ea. big grin

| Emilian65 a răspuns:

De ce fugi tu de ea, mai bine sa fuga ea de ceilalti baieti.

| Clorox a răspuns:

Cum o cheama? Manuela? laughing

| Louys a răspuns:

Frate, daca iti place de ea, si ea e nebuna dupa tine, fa lipeala.

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Daca iti place si te place de ce sa fugi de ea?