| Sherif77 a întrebat:

Sunt baiat, am 17 ani sa ma masturbez mai des. Acum 2 zile am facut sex cu iubita mea si de atunci nu mi se mai scoala decat dimineata. Cand vreau eu nu. Oare de ce? O sa imi revin?

Răspuns Câştigător
| anonim32104333 a răspuns:

Da, o să-ți revii. Faptul că nu ți se mai scoală se datorează partenerei tale, care te-a golit bine.
Trebuie să aștepți câteva zile ca să-ți revii la normal...

| RyanGeorge a răspuns (pentru anonim32104333):

Pe bune? Serios? Cati ani ai? De cate ori ai facut sex? laughing))))))))))
Cum poti da un raspuns ca asta?
Cum poti spune ca partenera de sex este de vina laughing))))))
Fata nu are nici o legatura cu problema lui, EL este problema, este ceva psihic cat si fizic.
In ziua de azi multi numai au o limita la corpurile lor si fac exces de masturbare atat baietii cat si fetele, problema lui se datoreaza masturbarii excesive, corpul lui s-a obisnuit cu o alta parte a excitarii si-a creat propiul lui "dormitor", nu zic ca nu este bine sa te masturbezi, ba din contra este foarte bine DAR nu zi de zi.

Sunt fete si baieti care se excita mai mult masturbanduse decat facand sex si de acolo dau vina pe ei sau pe parteneri/le lor, trist dar adevarat,

Nu ma laud, nu imi este rusine, nu imi este jena atat timp cat stiu ca eu sunt ok si sunt bine, am fost cu fete care se excitau doar daca ii suflai in fluier dar si altele care in timpul sexului nu se excitau asa tare decat doar daca se frecau cu degetelele la Madame

Eu tocmai la varsta de 14 ani am aflat ce inseamna "lala ba" si la 17 am fost cu prima fata in pat.

Conteaza mult cum sa ai grija de corpul tau dar cum am spus si mai sus, in ziua de azi este grav.

| Sherif77 explică (pentru RyanGeorge):

Si o sa imi revin?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu se mai scoala pentru ca este obosit de la atata masturbare si sex. Fa o pauza de cateva zile la masturbare si la sex si totul va reveni la normal.

| Sherif77 explică (pentru Emilian65):

Iti multumesc frumos de raspuns!

| Sofer a răspuns:

Asteapta cateva zile ca o sa iti revi.

| Vasilescu_Rares_2002 a răspuns:

Nu. O ultima sansa ar fi sa ii canti, dar daca nu merge, macar ai incercat. Funda