| 1234567890al3xandra a întrebat:

Buna sunt baiat, de ce prietena mea cand se excita geme?

7 răspunsuri:
| spiderman a răspuns:

Ca poate ii intra un sobolete-n cur? funda?

| bogdan72 a răspuns:

Pai si ce nu iti place cum geme? laughing Sau poate doar mimeaza, depinde daca prin excitat te referi la reactii... asa... spontane, determinate de un factor care il asociaza cu placerea sexuala, sau la orgasm. Ideea e ca o face din placere, sau ca sa te excite si pe tine.

| D3X73R a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))Isi imagineaza ca o fu*ilaughingIntreab-o pe ea dc ne intrebi pe noi?

| jess179 a răspuns:

Din cauza placerii, fetele scot sunete care mai de care mai ciudate.Este normal sa faca asa, pentru ca simte placerea pe care i-o provoci.

| pisii11 a răspuns:

Paii asta depinde de fiecare fata, ea asta simte sa faca poate se simte mai bine sau are o senzatie mai placuta nu stiu! dar stai linistit, ca eii ii place!winkingbatting eyelashes:*love struck Fundita?

| LeXb0y a răspuns:

laughing))))))) nu geme ma, dulceata

| Xenor a răspuns:

Tu vorbesti serios?