| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa va intreb ceva despre penis. In cateva nopti ma masturbez pe la 1 pentru ca orgasmul e mai intens si mai mare cantitatea de sperma. De ceva timp ma masturbez cu un deget deasupra pielii penisului, "inchizandu-l", iar cand ejaculez, o fac cat incape acolo si restul, care e de obicei mult, nu iese... aici sunt confuz...
Dauneaza intr-un fel daca ma masturbez cu degetul pe acea piele, tinand sperma inauntru in cele din urma? Asa o pot face in pat fara sa murdaresc ceva...

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Nu dauneaza asta, faci oarecum interupere de ejaculare? Poti face la fel de simplu cand iti vine sa ejaculezi tragi pielea peste penis si o strangi cat... sa nu murdaresti cum ai tine idk un sac de gura stransrolling on the floor) bafta

| auntbalance a răspuns (pentru MValentin):

Imi dau drumul cat incape "in sac" si gata...
dar sperma neiesita care normal ar trebui sa iasa unde ajunge? chiar nu vreau sa am sperma prin rinichi rolling on the floor)))

| auntbalance a răspuns (pentru MValentin):

Dar sperma care "nu are loc", nu ajunge inapoi in corp unde nu trebuie? eu de aia zic, sa nu provoc dureri aiurea

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Da, iti mai creste un penis de acolo.