| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si imi place sa ma masturbez pe filme pentru adulti gay, nu sunt gay dar imi place sa o fac si ma gandesc ca o fac cu baietii pe care ii cunosc si ma simt atat de bine. oare care este cauza? Credeti ca ar trebui sa o fac cu un baiat pentru ca imi cam doresc asta.Mai este cineva in cazul meu?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ba da cred ca mai sunt dar poate sa ii vada pe aia sau gandul ca se chinuie un pic e placut dar nu cred ca i-ar placea sa practice ce e acolo laughing vorbeste asa...

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Ești foarte gay, nu mai te da după corcoduș!

| Freya1 a răspuns:

De la ati placea un film pentru adulti cu gay si la a face si tu ce fac ei este cale lunga

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Nu cred ca exista vreunu hetero care sa se uite la filme cu gay.

| DenissRaba a răspuns (pentru Freya1):

Imi place sa vizionez filme de genul, imi place mai mult partea pasionala si ma imaginez acolo, am un prieten cu care as putea sa o fac, sunt putin atras de el.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma uit cateodata

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

straight face

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Wut? Sunt amuzante

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da cred ca mai sunt dar poate sa ii vada pe aia sau gandul ca se chinuie un pic e placut dar nu cred ca i-ar placea sa practice ce e acolo laughing vorbeste asa...

| mentholinks a răspuns:

Te minti singur. Esti cu adevarat homosexual.

| DenissRaba a răspuns (pentru mentholinks):

Sunt bisexual cred