| EllaAndreea1655 a întrebat:

Bună, sunt bi și încerc să caut o fata cu care sa comunic, păreri?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa prostit rau lumea, ce crezi ca va fi bine sa faci sex cu o alta fata? Tu ca fată ai nevoie de un băiat nu de o fata, Dumnezeu a creat bărbatul si femeia ca sa fie impreuna nu femei cu femei si barbati cu barbati, aceasta este o practică scîrboasă. La fel ca si sexul oral sau anal.Deviatii sexuale, obsesii daunatoare.

| Anonim53636278 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cand vor invata oamenii ca tine sa si vada naibilor de treaba lor?

| mihai69 a răspuns:

Părerea mea? Ești ok. Succes!

| EllaAndreea1655 explică (pentru mihai69):

Ideea e unde găsesc o fata happy

| mihai69 a răspuns (pentru EllaAndreea1655):

Din întrebarea ta se înțelege că dorești opinii despre faptul că ești bi.
O fată compatibilă? Din păcate nu știu unde, dar puțin probabil aici. Sigur sunt forumuri dedicate, doar că nu la știu eu.

| VoidEternal a răspuns:

Păreri despre faptul că ești bi și vrei sa comunici?

Ce păreri aștepți? Bravo ție. laughing

| EllaAndreea1655 explică (pentru VoidEternal):

Ideea e unde găsesc o fata, nu părere de bi

| just4ubr2015 a răspuns:

Din ce oras esti?