| Ionut2143 a întrebat:

Buna!

Sunt cu o fata de aproape 3 ani si acum am cam suparat-o... Mi-a zis ca nu ma mai iubeste si sa plec din viata ei, sa o las, sa uit de ea. Stiu ca am gresit cu multe in fata ei si imi pare rau. Eu o iubesc mult si as vrea ca totul sa fie ca la inceput, insa ea nu mai vrea. Ce sa fac ca sa o pot impaca si sa inteleaga ca o iubesc?

Thanks!

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Incearca sa faci lucruri frumoase, chestii care-i plac. Ofera-i atentie si incearca sa fii exact cum nu erai si poate isi dorea sa fii. Insa nici nu deveni obsedat, poate doar o s-o alungi mai rau.
Daca tot nu merge ar fi cazul sa renunti, acum depinde ce intelegi tu prin greseli- mici sau mari.
Succes!

| sofisis a răspuns:

Depinde ce i-ai facut. Daca acum e cumulul a 3 ani de tampenii din partea ta si durere si semi bataie de joc...e posibil sa i se umplut paharul.Si sincer daca nu ai stiut sa fii cum trebuie 3 ani, mai bine o lasi sa fie fericita. Nu mai insisti.

| anonim123453313 a răspuns:

In primul rand fi insistent cu ea, aratatai din toate puterile ca o iubesti, fii dragalas cu ea, fa ceva ceva nebunesc pentru ea daca chiar o iubesti. (De exp mie mi s-a intamplat sa ma cert cu prietenul meu, el era de vina si a stat pur si simplu o zi intreaga in fata casei cu un buchet de flori mare doar ca sa il iert. Pur si simplu nu s-a dezlipit de casa, a stat pana am iesit eu. ) fii exact cum isi doreste. Bate fierul cat e cald daca chiar vrei sa fii doar cu ea pe veci

| Constantin_Denis_1905 a răspuns:

Daca i-ai gresit normal ca nu mai vrea si nu te mai iubeste. Las-o-n pace. Nu mai spera.