| Love4ever.EU a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 2 ani, ne intelegem bine, chiar il iubesc enorm si cred ca si el ma iubeste! Dar cateodata mai vine pe l mine ca eu sunt cateodata singura acasa si imi spune mereu ca vrea sa fim singuri doar noi si mereu cand vine l mine vrea sa ne frecam unul de altul si cand ma duc pe la el la fel! I-am zis odata sa ne plimbam prin parc dar a zis ca mai bine sa ne vedem la el, dar eu i am zis ca nu si ca vreau sa mergem in parc! Ma rog eu ce sa inteleg suntem de 2 ani impreuna si cred ca ma iubeste dar parca vad ca el vrea mai mult...aia! Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic! Voi ce ziceti? Ce parere aveti? Sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

E Clar ca vrea mai mult.Dar daca nu esti pregatita e in regula.Doar spune-i si daca se supara si nu accepta clar nu merrita.Cu asta ii faci si tu un fel de test si vezi daca te iubeste cu adevarat.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa doi ani,e normal.
Discuta cu el,lamureste-l ca deocamdata ti-e greu sa accepti ideea si,doar cand te vei simti pregatita si sigura pe tine,treci la fapte...
Oricum, de asteptat asteapta demult, e sigur ca te iubeste.
Daca il iubesti si tu si varsta voastra e potrivita pentru asta...inainteaza la urmatorul nivel.
Va veti apropia si mai mult.
Succes!

| Zenithf a răspuns:

O intrebare, el este virgin sau nu? Daca nu, atunci nici nu-i de mirare ca il "fierbe". Si daca ti-a fost si fidel in tot timpul asta, atunci bravo. Si daca este virgin, este totusi o chestie normala si un baiat simte mai mult dorinta legata de treaba asta decat fetele.
Daca nu ar fi asa, atunci in loc sa mearga cu tine in parc ar merge cu prietenii, sau ar merge cu tine cu conditia sa mergi si tu la meci cu el.

| Roberta a răspuns:

Buna happysi eu am avut o relatie de doi ani, si iti spun ca e normal ceea ce vrea prietenul tau, adica nu vad ce motive ar fi daca tu il iubesti si el pe tine, cand te simti pregatita de ce nu? Daca nu la un moment dat prietenul va cauta asta in alta parte. Good lucky.

| anaaa13 a răspuns:

Pai ce parere sa am, e perfect normal ca dupa o relatie in care ai stat doi ani fara contact sexual sa iti doresti asta.acum ramane alegerea ta daca vrei cu adevarat sa-ti incepi viata sexuala cu el sau nu.ai grija.e o alegere pe care nu mai poti sa o schimbi dupa ce ai facut-o tongue

| n30x a răspuns:

Poi saracu sta de 2 ani cu scortu expandat laughing normal ca vrea aia (cum ii spui tu) cat vrei sa il mai tii asa ink 3 ani si ajunge la nebuni laughing sau isi gaseste alta. Bafta in orice caz.

| danypoli95 a răspuns:

Vrea sa faceti sex dar daca nu esti pregatita spune-i si daca te iubeste te va astepta cu siguranta.

| ionyionelutza a răspuns:

Pai baietii daca nu mai sunt virgini simt nevoia sa faca sex.si u esti cu el de 2 ani? pai sincer eu am 15 ani jumate si daca as sta cu un baiat timp de 2 ani cred ca as fi pregatita daca simt ca ma iubeste si eu pe el bine adica asta pe la vreo 17 ani dara acum depinde de tine daca nu esti pregatita trebuie sa discuti cu el si sa ii zc asta sa ii zc ca il iubesti dar ca nu esti inca pregatita si nu vrei sa o faci cu el doar din frica de a nu il pierde ca vrei sa o faci pentru ca asta iti doresti u si el daca te iubeste ar trebui sa inteleaga si sa te astepte si eu is cu un baiat care are 17 si i-am explicat aceste lucruri is cu el de ceva timp si pana acu niciodata nu mi-a propus sa o fac cu el.bine ca mai glm noi asa cateodata asta e altceva dar asta e alata poveste eu asta cred ca ar trebui sa te astepte daca te iubeste cu adv... j vorbiti si voi mai deschis

Răspuns utilizator avertizat
| ImiDaiFunditza a răspuns:

Pe bune? Va frecati?laughing)))rolling on the floor.Mi-ai imbunatatit ziua.O zi buna!

| Loyd06 a răspuns:

Draga mea, daca el iti face asa d'abia dupa 2 ani inseamna ca nu vrea mai mult de la tine decat... Oare lumea a uitat faptul ca sexul premarital este un pacat?
Oamenii care traiesc dupa conceptiile biblice ar trebui sa stie ca este pacat sa faca ceva inainte de casatorie.
Dar sa o luam pe partea cealalta... Sa zicem ca o sa faci sex cu el. El asta a asteptat pana acum! Din momentul in care vei face sex cu el sa nu mai ai baza sa fiti impreuna. Nu o sa-si satisfaca decat el toate poftele si o sa se plictiseasca de tine. Parerea mea.

| andrutski a răspuns:

Dar cati ani aveti? daca ai mai putin de 15-16 mai bine ar fi sa mai asteptati...

| MadaB a răspuns:

Nu ati facut-o niciodata? Atunci ia si te gandeste bine si fa asta cand simti tu ca doresti, nu te lasa influentata ca se supara sau ca te va parasi, ca o sa-i treaca. asta ar inseamna clar ca vrea doar placere fizica si atat. Dar totusi, voi va frecati? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ti pe bara de doi ani ce naiba laughing, intreabai pe baieti cum e cu abstinenta la ei? Nu prea merge, nu'i asa baieti smug. Eh daca ne-ati impartasi asta poate ar fi mai bine thinking
Revenind, daca il mai ti asa e foarte posibil sa te insele daca te iubeste, pentru ca nu gaseste la tine ce are nevoie sau sa te paraseasca.

Ps : daca nu ai 18 ani impliniti nu iti incepe viata sexuala, nu ai nevoie de avort la varsta asta, nu?