| Momimkay a întrebat:

Sunt cu un tip de ceva timp și mă întrebam la ce se referă când spune că vrea să trecem la "nivelul următor". L-am întrebat dacă e vorba de sex și a zis că nu e asta. Credeți că mă puteți ajuta? Poate niște sfaturi în legătură cu vorbe pe care le-aș putea folosi, acțiuni simple dar drăguțe, etc.
M-ar ajuta dacă ați răspunde cât mai curând, mulțumesc!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici nu stim ce varsta aveti, urmatorul level? A face sex spui tu ca nu, joaca teatru poate, daca sunteti copii e normal va jucati doar

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întreabă-l, el pe ce nivel este.

| seth2016 a răspuns:

Deci care e next level? Va spuneti vorbe frumoase?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ştiu că exact la asta se referă când un tip îi spune asta unei fete. Se mai poate referi şi la căsătorie sau logodnă, dar astea-s sunt cazuri mai rare, ce-i drept.
Poate a bătut apropoul despre sex dar apoi a bătut în retragere.

| AnastasiaSt a răspuns:

Intreaba l direct ce vrea sa spuna cu "următorul nivel " si care e ala.