| Grigoredavid200877 a întrebat:

Bună, sunt David, am o problema, când stăteam la calculator am simțit ceva umed la penis, când l-am belit sa vad ce am, am văzut ca era ceva lipicios fără culoare, fără miros. După câteva minute m-am dus sa urinez după ce m-am șters de urina și am venit în camera din nou simțeam ceva, când m-am uitat era aceeași chestie lipicioasa fără miros, fără culoare. Ce o fi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ai fost excitat si in acel caz glandele bulbouretrale intra in functiune si incep sa produca lichidul preejaculator. Este un proces absolut normal sa se produca in cazul in care apare orice fel de excitatie sexuala vizuala, auditiva sau imaginativa. SanatatE!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E lichid preejaculator. Probabil privești pornoșaguri și de la excitație e normal să îl secreți.

| tup3u a răspuns:

Calculatoru-i de vină laughing