| GDenisa a întrebat:

sunt de 7 luni cu un baiat si pot spune ca il iubesc f mult, si el mi-a demonstrat ca ma iubeste, dar mi-a propus sa facem dragoste, mi-a zis ca daca nu sunt pregatita, asteapta oricat. Eu sunt pregatita doar ca am o teama pot spune. daca va spune "prietenilor lui ". nu as vrea sa stie toti lucrul asta. ce sa fac? am 17 ani jumate. Multumesc

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu zic sa mai astepti sa nu regreti mai tarziu.

| Maothecat a răspuns:

Eu zic sa o faci cand simti ca esti pregatita.

| Ingerash a răspuns:

Mai bine mai asteapta putin

| angelmiki a răspuns:

Orcine are emoti prima oara daca il iubesti el va intelege, roagal sa pastreze secret acest lucru sa vezi ce zice

| steamy a răspuns:

Daca si tu il iubesti si el te iubeste atunci trebuie sa ai incredere si dupa mine o puteti face
vorbestei si spune-i sa pastreze acest secret
dar daca te iubeste nu o va spune la nimeniwinkingwinking

| Andreea_5550 a răspuns:

Poi daca simti ca chiar te iubeste si ca il iubesti si ai inncredere ca relatia voastra va mai dura si esti pregatita atunci trebuie sa faci ce simti, iar faza ca tie frica ca le va spune prietenilor, sincer fara sa te "speriu" dar in general baietii povestesc chestii din astea... e decizea ta... eu totusi zic sa mai astepti putin sa vedeti cum decurg lucrurie, parerea mea