| Ionut2829 a întrebat:

Buna
Sunt din București sector 3
15 ani
Si am o problema
A profitat de mine 3 oameni, 75 ani, 34 ani, 45 ani.
Am nevoie să vorbesc cu cineva in privat va rog.

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la politie si vorbeste cu ei

| Violleta2022 a răspuns:

Suna la Politie!

| Vasile2003 a răspuns:

Te-au violat? Dacă da, du-te la poliție. După ce îi reclami probabil vei primi și asistență psihologică să poți trece cu bine peste aceasta perioadă. Nu trebuie să ții totul în tine, dacă zici ca ai trecut prin această traumă

| BoboBobo6717 a răspuns:

Poliție. Sä nu mai profite si de alți copii. Și spune-le părinților

| Tactuecelmaitare a răspuns:

1. Învață limba română
2. Mergi la poliție

| emilllyya a răspuns:

De ce nu suni la politie?
Daca vrei putem vorbi si pe privat.

| Ionut2829 explică (pentru emilllyya):

Nu sunt la politie pentru ca a zis ca daca voi face asa iar o sa se intample

| emilllyya a răspuns (pentru Ionut2829):

E cel mai bine sa vorbesti cu autoritatile. Cere ajutor. Daca vrei putem vorbi despre asta pe privat.

| MAIA18 a răspuns:

Du-te la politie fara frica declara problema ta! O sa te puna sa scrii o declaratie!

| MAIA18 a răspuns:

Daca nu-i declari la politie poate sa faca rau si altora!

| GetaGeta a răspuns:

Te rog. Du-te cu părinții la poliție. și cât mai repede. orice faptă cu minori se prescrie, adică cei 3 riscă închisoare. Te manipulează spunându-ti sa nu mergi la poliție. Am făcut și eu greșeala de a nu merge, de a ține în mine, cu ani buni în urma. Nu-i lăsa să-ți fure tinerețea și libertatea, nu merită asta.

| GetaGeta a răspuns (pentru GetaGeta):

Și crede-mă. nu ești de vină cu absolut nimic.

| AlexandruAlex96 a răspuns:

Daca nu ai fost la politie inseamna ca ti-a placut

| Mandarina23 a răspuns (pentru AlexandruAlex96):

Cu toată sinceritatea, ești bătut în cap.