| butterfly energy a întrebat:

Sunt ela si am 18 ani. Am o relatie frumoasa alaturi de un baiat pe care-l cunosc de un an, dar suntem impreuna de 2 luni. Ne iubim foarte mult, iar fiecare clipa petrecuta departe unul de celalalt pare o eternitate. EL are 20 ani si este un baiat extraordinar. Eu sunt virgina la fel si el. Avand in vedere ca nu avem experienta niciunul, ce ar trebui sa facem pentru a avea parte de o prima noapte minunata? sfaturi practice va rog. multum

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Sa o luati cu usurelul mangaieri, sarutari, e cam greu sa nu aiba nici unul experienta, la dezvirginarea ta ar fi trebuit sa faceti dragoste fara protectie nu doare chiar atat de rau, dar dat fiind faptul ca el nu are experienta, nu stie ce si cum simte ca ii vine sa ejaculeze si-atunci decat sa-si dea drumul in tine si sa ramai insarcinata mai bine incercati cu prezervativul, daca te doare rau nu va grabiti sa rupeti himenul (ata la fete) din prima, incercati usor azi putin maine putin, pana se va rupe si nu te va mai durea. O zi buna si aveti grija de voi!

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Tocmai asta e chestia...trebuie sa va lasati purtati de val si sa nu va stresati deloc.
succes! :*

| foxi a răspuns:

Documentati-va si sa nu aveti prea multe pretentii pentru prima data!

| butterfly energy explică:

Este cineva pe aici care si-a pierdut virginitatea cu un/o virgin/a? Cum a fost...si daca relatia inca mai dureaza? dau fundita:X

| butterfly energy explică:

Este cineva pe aici care si-a pierdut virginitatea cu un/o virgin/a? Cum a fost...si daca relatia inca mai dureaza? dau fundita:X

| sashareina a răspuns:

Sa lasati ca totul sa vina de la sine.sa faceti ce simtiti atunci pe moment.nu trebuie planuri cum ar trebui si ce ar trebui sa faceti.si fiind prima oara ca sa fie de neuitat si romantic nu ar strik o muzica romantic, daca se poate si este seara sau chiar noapte ati putea organiza o cina romantic, dulcegarii din astea.iti garantez ca totul o sa iasa perfect daca va iubiti si va doriti lucru asta...succes!:*