| bataieDEjoc1 a întrebat:

Sunt fata si am o mica problema.
M-am epilat in zona pubiana, si am o portiune pe mijloc in care daca o ating de jos in sus ma ustura putin, si ma irit. [doar acolo]

Si acum intrebarea : Cu ce crema as putea sa ma dau ca sa nu ma mai irit, si sa nu-mi mai apara bubite rosii?

4 răspunsuri:
| jojo_2491 a răspuns:

Cu crema de galbenele sau crema cu oxid de zinc, sunt foarte bune amandoua.

| Serafir a răspuns:

Hemel skin care "heels" e ff buna crema pentru iritatii

| ottovintila a răspuns:

Este foarte posibil sa ai o mica arsura. Foloseste un ulei dupa epilat calmant. Epilatoare cu ceara de unica folosinta sau traditionala sau epilatoare pentru epilarea definitiva acasa. Aparatura si consumabile gasesti la http://www.tpb.ro/

| sensssation a răspuns:

De obicei eu ma dau cu spirt.si pe picioare si in zona pubiana.ustura putin dar nu ma iritbig grin