| AnonimaPISY a întrebat:

Buna, sunt fata si vreau sa ma masturbez pentru prima data. Am incercat de cateva ori si nu am simtit nimic, am auzit ca ar trebui sa masez clitorisul dar nu stiu unde e si stiu ca pare ciudat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza urmatorul material si vei fi pe deplin lamurita in privinta localizarii exacte a clitorisului in cadrul zonei vulvo-labiale a ''pasaricii'' tale.
https://e-pedia.ro/2012/09/21/organele-genitale-feminine/
iversidad_de_Vulvas.jpg">https://es.wikipedia.org/wiki/Vulva#/media/Archivobig griniversidad_de_Vulvas.jpg
Multa sanatate!

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dupa ce te speli foarte bine pe maini - si intotdeauna cand o vei face - vezi aici... incet, cu rabdare, in sus si in jos, si roata...

https://www.youtube.com/watch?v=PUmszxUjCn0

| RAY a răspuns:

Poate ai nevoie de stimuli vizuali, auditivi, cum te masturbezi?

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| ywar a răspuns:

Vin eu sa te ajut. Te masez eu pana dai in fiert. Garantat!

| Paul754880338 a răspuns:

Saracii stramosii nostri cate au indurat fara internet!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Https://images.app.goo.gl/5aBwvREVtaPoePCK7 vezi aici.
Apoi descopera-l si la tine.

| stefan1993ful a răspuns:

Te pot ajuta Eu! Nu e nevoie sa te masturbezi.Mă poți folosi pe mine ca partener! Nu pare ciudat ..iti spun unde ți.e localizat scumpul tău clitoris! Te pup!

| Lotuss a răspuns:

Nu e un "ghid" care trebuie urmat. Ai nevoie de ceva sa te provoace, cum ar fi un film porno, apoi pur si simplu fa miscari circulare in acea zona sau maseaza incet pana vei simti excitarea. Funda?