| anonim_4396 a întrebat:

Sunt gay si am 15 ani. Am un prieten care din cate stiu este hetero dar putin obsedat de subiectele sexuale. Imi place de el si sunt constient ca nu se poate o relatie cu el, dar totusi vreau sa facem amandoi o laba si eventual nu uitam la un film xxx si nu stiu cum sa procedez ca sa-l conving. Pana la urma nu trebuie sa fie gay ca sa faca o laba cu alt baiat, nu?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa fii gay sau bisexual. daca el nu este, nu e cazul sa-l fortezi tu

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca da poate ca nu e obligatoriu sa fii gay pentru a-i face cuiva un handjobb, insa te asigur ca pe mine nu ai reusi sa ma "agati". rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Gay nu - da' măcar bisexual. Altfel poți să te alegi doar cu o chelfăneală. Adică mai multe labe, dar peste bot!
Ai putea să-l provoci la privirea unui film porno împreună, apoi la o masturbare în doi (fiecare cu a lui) și când vezi că e excitat bine, îl întrebi dacă te lasă să i-o atingi și tu, că ești curios... de aici mai departe, e în funcție de cum va reacționa el.

| Ninik a răspuns:

Te inteleg! Si eu sunt gay si am 14 ani....si eu plac un baiat cu care as vrea sa facem ceva...dar este de varsta mai mare! Daca prietenul tau este mai apropiat de varsta cu tine poti sa te duci sa ii zici : :Uite noi suntem prieteni, asa ca vreau sa iti spun un secret care sa ramana intre noi. Eu sunt gay si numai pot sa rezist..eu am o mica atractie la tine. Ca sa pot scapa as vrea sa facem amandoi laba (masturbare) poti sa accepti.Nimic mai mult poate sa ne uitam la filme porno. Daca vrei, nu te oblig!

| AndorIulianAdrian33 a răspuns:

Amice nu stiu ce vezi tu la baieti da ma rog... Fetele no totuși au cur si tate!
Amu si băiatul ala poate sa aibă daca e extrem de gras : )))))