| Anonimul366363 a întrebat:

Buna, sunt împreuna cu prietena mea de o luna jumate și ne simțim foarte bine împreuna dar câteodată ne mai certam din tot felul de prostii și eu vreau sa întrețin relații sexuale cu ea dar ea tot îmi spune ca e prea repede(e virgina)și tot felul de prostii.Am chemat-o la mine acasă dar nu vrea sa vina și îmi baga tot felul de scuze și nici ea nu ma cheama in casa când o conduc deși e singura acasă câteodată... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Tocmai presiunea asta pe ea, o determină să nu aibă încredere.
O virgină este mai greu de convins să facă sex.
Ideea e că relația e încă într-un stadiu incipient, nu are atât de multă încredere în tine.
Mai bine poți să o inviți la tine, și dormiți amândoi, să vadă că nu-ți dorești doar să-i rupi cireașa, să se lege încredere, apoi după încredere, apare atracția, și apoi sexul.
Baftă, vei avea ceva de muncă cu ea!

| Bogdann1107 a răspuns (pentru Jonas94):

Felicitari pentru raspuns!
Se cunoaste varsta!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa astepti pana cand prietena ta va considera ca este pregatita, pe deplin d.t.p.d, v : fizic, psihic si mental, pentru a-ti oferi ceea ce are ea cel mai de pret in conceptia sa; virginitatea. Este singura solutie in acest moment de a astepta. Asa ca rabdare si... tutun. Sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Daca nu este pregatita nu mai insista continu va intelege ca doar asta vrei de la ea si atunci sigur nu va dori sa faca pasul acesta.
Nu mai insista sa mearga la tine sau sa te duca pe tine la ea nu este asa de mult o luna jumate de relatie si mai ales pentru o fata virgina

| sofisis a răspuns:

Sa nu o mai stresezi pe ea pentru ca esti tu in calduri. Esti incredibil de egoist si pe alocuri nesimtit.

| alina2k18 a răspuns:

Ce sa faci?
Fa o laßawinking

| NYK4u a răspuns:

Sa astepti... Cand o sa fie pregatita o sa stii!

| Suki08 a răspuns:

E virgina, este ceva normal, vrea sa fie sigura pe relatie nu sa fie batjocorita chiar daca nu nu vei face asta, ea se asigura