| DanielaCx a întrebat:

sunt impreuna cu prietenul meu de 2 ani si 8 luni.dar de cateva luni nu-l mai suport.imi interzice lucruri, se supara daca ies cu prietenele mele.eu nu-l mai suport si ii arat chestia asta dar tot nu ma lasa in pace.cand ma despart de el imi da pace cateva luni dupa aceea iar ma cauta si nu imi da pace.intr-un timp ma ameninta daca ma desparteam de el.nu il mai suport. il urasc! imi doresc sa ma insele ..sa isi gaseasca una si sa imi dea pace..sa se desparta el de mine...in ultimele luni sunt foarte rece cu el si sper sa ma lase el pe mine asa poate imi da pace. nu stiu ce sa ma fac, si eu am partea mea de vina

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi mai bine sa pui tu capat relatiei

| Demonull a răspuns:

Haha s-ar putea sa dai peste unul mai rau, si dupa sa-l cauti pe acesta.Eram intr-o situatie acum vreo 3 ani, cu o tipa.Era cu bibilica din toate punctele de vedere, dar mai tarziu am dat peste altele cu bibilica de totlaughingsi inca continui sa descopar cat de „inteligente„sunt femeile.in orice caz rupeam legatura cu ele din a doua zi ceea ce m-a determinat la un momendat sa renunt la telefon.Iar acum imi este foarte bine, astia de la yahoo inventand optiunea aia de ignor habar nu au ce bine au facut.telefon ciuciu ca apelurile de la x si y erau stresante duc o viata linistita..partial.
deci izoleaza-l.

| DanielaCx explică (pentru Demonull):

Il izolez dar ma trezesc cu el la usa dupa aia. ma disperasad