| Geee a întrebat:

Sunt in clasa a 10 a la un liceu cu profil de filologie in Galati as vrea sa ma transfer la Dinu Lipatti-sectia Arta Actorului, cum se procedeaza ca sa ma transfer si cand se poate face transferul ajutati-ma va rog! Ce trebuie sa fac si cu ce medie? As vrea cat mai multe informatii.:d [ Scuzati Categoria :*]

1 răspuns:
| One94 a răspuns:

Bunabig grin
Pai de obicei cam toata lumea se transfera la inceputul anului scolar sau la inceputul celui de-al doilea semestru.Cand ajungi acolo o sa dai niste diferente la materiile importante de pe profilul respectiv.
Cat despre medie habar nu am big grin