| vlad1111 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata si nu prea stiu ce trebuie sa fac ca sa o combin. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Cu siguranta ca te ajut asta imi place sa fac cel mai mult desi nu ma prea pricep la relatii... pai ai putea sa stai cu ea sa furi o floare din curtea cuiva sa i-o dai asta ar ajuta mult si totul incepe de la un simplu pwpic pe obraz poti incepe cu asta poate te place stii bine ca sentimentul e reciproc curaj vladutz spune-i ce simti

| EvilThoughts a răspuns:

Ai putea sa o inviti undeva in oras.sa te comporty asa cum te comporty si la scoala/cu prietenii tai, deci concluzie fi tu si iti vei da seama daca va merge intre voi sau nu.bafta

| Bybyutzzzz a răspuns:

Vorbeste cu ea cand o vezi, mangai-o si spune-i ce simti!
Mult noroc si fii curajos!

| AverageIAlex a răspuns:

Ia-ti familia si fa 3 ture.

| alinuiu a răspuns:

In primul rand, trebuie sa fi tu insuti. Fetelor de obicei nu le place ca un baiat sa se comporte altfel decat sunt cu ele. Apoi, incepi sa vorbesti cu ea, de preferinta face-to-face, dar daca nu, si internetul este un inceput. Apoi, continua prin a o chema afara, la plimbare, la un suc, etc. pana o vei cunoaste mai bine si vei sti daca esti pe placul ei sau nu. Apoi... daca esti pe placul ei, totul va merge de la sinewinking. Bafta!

| vlad1111 explică:

Cum as putea incepe discutia? adica nu pot sa ii spun asa dintr-o data te iubesc. Ce sa ii spun mai intai?