| Hagrid18 a întrebat:

sunt indragostit de profa mea de romana.e frumoasa, buna, miroase frumos si se imbraca frumos. Eu am 14 ani iar ea in jur de 35, e divortata. Stiu ca suna ciudat dar asa e mna mie imi plac mai mult femeile astea mature ..ma atrag mai mult, daca sunt frumoase normal happy. Intrebarile mele sunt: Daca ii pun mana la cur ce va zice?(fara sa vada nimeni ) e ceva normal sa-mi placa femeile mature la varsta mea?(fete de varsta mea nu prea am eu in apropiere) astept raspunsuri sincere. Tin sa mai zic ca sunt mai timid dar doar cu unele persoane, dar cu ea nu pot sa vorbesc ce vorbesc cu alte profesoare (in caz ca trebuie sa stiti sunt al 2-lea cel mai bun din clasa)

Răspuns Câştigător
| Malloryy a răspuns:

Ce vrei sa zici prin..cu ea nu pot sa vorbesc ce vorbesc cu alte profesoare?hee hee in orice caz..nu e o problema sa iti placa femeile mai in varsta.dar la 14 ani..cam e o problema. Din punctul meu de vedere. daca ii pui mana pe fund, o sa iti cheme parintii la scoala laughing...ar trebuie sa stai mai mult cu fetele de varsta ta.cel putin momentan. Nah..nu cred ca profesoara ta s.ar risca sa intre la coruptie de minori laughing

| Hagrid18 explică (pentru Malloryy):

Dar in ultimele zile ale anului, cand e vacanta de vara nu va zice nimic?big grin (am uitat sa zic ca e o femeie seriosa)

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca este femeie serioasa, te cearta si te propune pentru scaderea notei la purtare.

| deeeaqq a răspuns:

Fantezii cu profa de română, mhm, mhm.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Ia numai 10 la romana si va fi a ta

| Kathrinex a răspuns:

Încercă. Sper să îți revii atunci când o să te plesnească.

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

1. Va zice ca ai agresat-o sexual. Cum stai cu nota la purtare? Sunt greseli pe care pur si simplu nu ni le permitem, mai ales daca ne merge mintea.
2. Este normal sa iti placa, dar nu este normal sa ai o relatie cu dansa si cu atat mai putin sa o agresezi sexual.