| Campean_Larisa_2000 a întrebat:

Buna sunt Larisa. Azi stateam si ma gandeam... imi place un baiat si el ma place. Daca am fi impreuna ce am face (eu accept doar imbratisari si alea limitate ) eu cred ca degeaba am fi. Vreau cat mai multe pareri sunt curioasa. 12_13 ani baiat 12 ani

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa mai stai si sa te gandesti la aceste aspecte ale unei relatii de prietenie sau chiar si de ''cuplu'' probabil ca cel putin inca vreo 2-3 ani. S-ar putea sa nu agreezi/sa nu fii de acord cu propunerea mea, dar te asigur ca este unicul raspus de a fi luat in seama, acceptabil. big grin

| SG1995 a răspuns:

Pai ai dreptate, in afara de impratisari si saruturi fizic nu e indicat mai mult, totusi relatiile amoroase pe care le faci acum te vor ajuta in viitor, desi pretul ar fi o suferinta inutila, deoarece relatiile intre adolescenti nu sunt stabile, dar nici nu trebuie sa fie chiar asa serioase. In mod ideal ai putea pana la cel putin 15 cand esti mai matura fizic si emotional sa nu te implici intr-o relatie amoroasa, in schimb fa-ti multe relatii de prietenie cu fete si baieti, formati o gasca, etc., si daca cineva are o relatie, nu musai sa ai si tu, daca nu simti asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ati face nimic.V-ati uita ca prostii unul la altul.