| MirunaMiru888889 a întrebat:

Sunt lesbiana de doi ani dar niciodata nu am ajuns cu o relatie pana la sex. Dar in cea de acum simt ca voi ajunge, si am nevoie de niste sfaturi. Stiti cum as putea proceda si ce as putea face sa se simta bine partenera mea? Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca tu ca fata nu stii ce te satisface ca sa poti la randul tau sa satisfaci alta fata nu cred ca te poate ajuta altcineva

| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca esti lesbiana, daca nu ai avut niciodata o relatie sexuala?
Nu crezi ca ar trebui sa-ti incepi viata sexuala cu fete si baieti, ca sa stii dupa ceva experinta, daca esti cu adevarat lesbi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa accesezi si tu niste filme cu lesbiene, in cazul in care nu ai procedat asa pana in prezent. big grin

| mihai69 a răspuns:

Ești cumva și virgină?
Dacă da... o să fie cam greu. Mai ales dacă și pentru iubita ta e tot prima experiență. Dar nu-i nimic, o să fie cu atât mai incitant să vă descoperiți reciproc.