| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Madalina. Sunt la ciclu de 3 zile, iar aseara m`am culcat cu prietenul meu, si am simtit o durere foarte mare. [Neprotejat] Am 16 anibig grin. spuneti-mi ce ar putea fii? pot fii insarcinata?:O

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Si sora mea a patit ceva de genu.a fost si la ginecolog si ea zis ca sa panicat degeaba ca nu a fost bine ca a facut pe timpu menstri ca se poate infecta si bla bla in plus i-a intarziat apoi cateva zile oricum doamna doctor ginecolog i-a spus ca nu e sunt sanse sa ramai oricum tentatia e mare dar de acum mai bine fol prezervative asa nu iti mai faci griji.cat despre durere cred ca durerea depinde si de pozitia in care ati facut sex, oricum nu fi paranoica asteapta 2sapt si fa apoi un test de sarcina ca sa fi sigura

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat exista un risc foarte mare sa fii insarcinata.

| Ale14me a răspuns:

Daca esti la ciclu nu trebuia sa faci sex cu el, nu exista nici o posibilitate sa ramai insarcinata asta e partea buna tongue

| Kydutsa a răspuns:

A ejaculat in minesad

| Anaa123455 a răspuns:

Din pacate exista o sansa - ceva mai scazuta ce-i drept - de a ramane insarcinata, intrucat sperma poate rezista in sistemul reproducator pana la 3 zile. Daca menstruatia dureaza un pic mai mult timp, iar ovulatia intervine ceva mai devreme in ciclul tau menstrual, s-ar putea sa ai o surpriza neplacuta.

| missdidixu a răspuns:

Nu esti insarcinata stai calma...

| BlackVeil a răspuns:

Imi faci greata, tarf*... straight face