| Roxx_4062 a întrebat:

Sunt noua pe aici, si am o mica, mare problema sad. Sunt impreuna cu A. de 11 luni, totul bine si frumos pana acu` cateva zile, ne iubim mult darr relatia noastra a devenit cam monotona. El are 17 ani iar eu 15, si nu vrem sa ne despartim pentru ca ne merge foarte bine, dar totusi, zice`mi niste lucruri noi pe care le-as putea face cu el thinking ca nu vreau sa-l pierdsad.

Răspuns Câştigător
| MarinaElkhatib a răspuns:

Buna roxx in primul rand pentru a scapa de monotonie ar trebui sa va vedeti putin mai rar sau o alta idee ar mai fii sa faceti impreuna lucruri nebuni in parc sau unde mergeti voi de obicei pentru ca daca voi le faceti iti spun eu ca nimeni nu s-ar lua de voi ca sunteti pustani si la toata lumea ar parea ceva foarte distractiv...de exemplu eu la varsta mea fac lucruri nebunii cand merg cu prietenele sau chiar cu sotu meu este ceva normal si cel mai frumos este sa ii faci o surpriza dansati in ploaia va luati in brate si va sarutati crede-ma e un lucru minunat.mult succes sper ca te-am ajutat cumva pupici:*

3 răspunsuri:
| MarinaElkhatib a răspuns:

Sa cresti mare scumpa... mitch sunt multe lucruri in lumea asta pe care fiecare cuplu ar putea sa le faca distrandutewinkingget it mitch

Răspuns utilizator avertizat
| Roxx_4062 explică:

Multumesc MarinaElkhatib :*