| floriiiinaaaaa a întrebat:

Sunt noua pe aici. Va rog sa-mi raspundeti si mie sincer la o intrebare. Eu si prietenul meu am facut dragoste.si in timpul actului sexual s-a rupt prezervativul, nu a ejaculat in mine. dar mi-e frica. Se poate sa fiu insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate. Riscul nu este foarte mare, dar poate ajunge pana spre 20% daca erai in perioada ovulatiei.

| bulgaras_3493 a răspuns:

Se poate.
ia pastila de a 2 zii repede. daca nu au trecut 48 d ore de la contact

| Raresik a răspuns:

Nu cred, din moment ce nu a ejaculat in tine tongue

| Diana_4238 a răspuns:

Da nu cred

| Cigαяєttє a răspuns:

Mai bine ar fi sa mergi la un control la medicul ginecolog si dupa aceea ar trebui sa iei pastile anticonceptionale ca sa fii mai sigura ca nu vei ramane insarcinata

| ioanaaa_5101 a răspuns:

Ceao daca au trecut 10 zile de cand ai avut menstruatia nu ai cum sa fiibig grin acum nu stiu asa am patit si eu:X
Si din moment ce nu ejaculat n tine nu are cumbig grin
De alta data fiti mai atentibig grin
fundita:*