| gerrardbv a întrebat:

Sunt un adolescent de 16 ani.Maine voi merge la o petrecere cu mai multi colegi, printre care se afla fosta mea iubita, tin sa mentionez ca ramanem o noaptea acolo, iar petrecerea va fi la o cabana.Cu aceasta fata am fost timp de 7 luni, si amandoi am tinut mult unul la celalalt, pana cand ceva s-a intamplat, chiar as vrea sa ma impac cu ea, dar nu stiu cum, AM NEVOIE DE AJUTOR! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kirra886 a răspuns:

Te sfatui in primul rind sa nu incepi chiar vizibil sa-i arati ca o doresti inapoi,fii mai retinut si asteapta,ofera-i un pahar ceva de baut,daca are nevoie de ajutor ceva sa duca,ajut-o,nu o lua prea repede. Ea va vedea ca esti retinut si curiozitatea ei nu va avea limite,repet ia-o cu incetul,fii vesel,distractiv,nu servi prea mult sa nu faci greseli... apoi dimineata dupa o seara frumoasa... poti s-o intrebi daca iti permite so telefonezi sa iesiti in orasi,fa-o frumos, diferit si placut, altfel decat erai atunci in acele 7 luni, uimesteo! bafta!

| gerrardbv explică (pentru kirra886):

Multumesc muult! o sa incerc!

| kirra886 a răspuns (pentru gerrardbv):

Succese!

9 răspunsuri:
| DenissA15 a răspuns:

Incerca sa dansez cu ea sa nu stiu.
exista multe modalitati.sau daca stati peste noapte poate se mai intampla cv. te duci din greseala peste ea in duslaughing

| gerrardbv explică (pentru DenissA15):

laughing,sincer,cu dansatu' sigur o sa se intample, dar faza cu dusu'...laughing

| DenissA15 a răspuns (pentru gerrardbv):

Nu aveam alta ideerolling on the floor:d

| gerrardbv explică (pentru DenissA15):

Okey,stai linistita...

| sigfreud a răspuns:

Iti recomand ce a spus kirra886 insa pe langa asta iti recomand personal sa nu te duci dupa ce te imbeti bine pentru ca ea nu va vedea o impacare in avansurile tale, va crede ca intentionezi sa-ti faci de cap in seara respectiva si atat. Probabil sa accepte si asa dar daca vrei o impacare adevarata fa-o inainte sa te imbeti daca intentionezi sa o faci, desigur.

| gerrardbv explică (pentru sigfreud):

Vreaau! Chiar vreau sa ma impac cu ea,multumesc si de sfatul tau,mai astept cateva raspunsuri, dupa voi da fundahappy, termen pana maine la 11:00

| gerrardbv explică (pentru sigfreud):

Merrsi mult!