| catalinjuganaru02 a întrebat:

Buna!
Sunt un adolescent de aproape 17 ani și în vara am facut sex cu o fată doar câteva secunde, m-am gandit ca am fost eu prea excitat si mai ales ca era prima oara m-am gandit ca asta este problema, dar astazi am mai incercat sa fac sex cu o tipă și efectiv când încercam să îmi bag penisul in vaginul ei am ejaculat. Dupa nici 5 secunde de incercari, mi-am dat drumul.Mereu mi se întâmplă asa si nu stiu ce sa fac, sunt tare ingrijorat si-mi este si foarte rusine sa le spun alor mei sa mă duca la un urolog. Menționez ca am folosit si prezervativ.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva este de vina!
Acela este adevaratul motiv de te scapi pe tine in cateva secunde.

| tzionut a răspuns (pentru Violleta2022):

Jassmina draga nu masturbarea in exces (da chiar la tine ce reprezinta in exces? de cate ori pe zi/ saptamana/ luna) e problema ci lipsa de experienta si hiperexcitabilitatea

| Sofer a răspuns:

Te-ai excitat prea tare.

| catalinjuganaru02 explică (pentru Sofer):

De data asta nu am fost excitat mai deloc.
mai ales ca am facut o intr-un frig de mi tremurau si dintii in gura?

| Sofer a răspuns (pentru catalinjuganaru02):

Data viitoare încearcă într-un loc călduros și încearcă sa fi relaxat.

| Paul754880338 a răspuns:

In cazul tau, si nu esti nici singurul, nici bolnav, este doar Dorinta prea mare, mult prea mare. Ca sa anihilezi zeificarea zonei pubiene a femeii si sa revii la normal ar trebui sa ai o viata sexuala regulata, sa nu te grabesti, sa nu privesti asta doar prin prisma performantei in minute, sa fii natural, decent si masculin, nicidecum un "muppet" grabit si salivand. Incearca sa te gandesti cum ti-ar place din acest punct de vedere sa fie ea, si incearca sa fii tu la fel ca mascul. Incearca sa privesti mai mult in ochii ei decat in decolteul si la chiloteii ei!

Răspuns utilizator avertizat