| FabianFv a întrebat:

Sunt un băiat se 17 ani și am o iubita de 16 ani. Relativ aceiași vârstă. Ea a rămas singura acasă. Părinții eu am fost plecați nu știu unde (Ma înțeleg bine cu ei).Mi-au spus sa ama grija de ea. Tatăl ei mi-a spus ca ma înțelege și ca nu e o problema dacă facem ceva (Știți la ce ma refer).Dar protejat.Au plecat.Stăteam pe Mess și ea s-a dus sa facă dus. Când a venit ea si-a dat prosopul jos. Pregătită sa se schimbe i-am tras chiloți jos.(Menționez ca ne-am mai văzut dezbrăcați)În fine.Ne-am pus în pat fără vreun plan ea dezbrăcată eu cu haine.Și am intrebat-o dacă vrea.A spus ca de ce nu.Mi-a aruncat un prezervativ și am început. Ne-am distrat.Ne-am saturat nu am făcut mare lucru.(0% sanse de insarcinare)
În fine. Acum ea ma tot bate la cap dacă vreau tura a 2. Voi ce ați face?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te avanta prea tare fiindca s-ar putea sa te extenuezi mult prea intens.hee hee Probabil ca nu esti constient cat de mult te-ar putea afecta o a 2-a tura. Spune-i ca tie iti este suficienta o singura tura, urmatoarea incercare probabil candva in vacanta de vara. rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa nu te cred!
care tata i-ar da voie unui baiat sa aiba sex cu copila lui minora?
Asta sunt povesti inventate!

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca ce este mult strica.

| OldSoul a răspuns:

As inteba-o de unde a avut acel prezervativ.
E ceva putred la mijloc, poate te inseala.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Accepta.

| Acras a răspuns:

Frate sa imi bag piciorul pentru unii dintre voi ar trebui sa fie interzis sa faceti sex...nu de alta da s-a mai naste inca unul ca tine si atunci e grav.cum p.a mea sa intrebi asa ceva NORMAL ca da eu eram creca deja la a 3 a tura, tu pui intrebri pe aici in loc sa stai cu fata aia, mai ai si consimtamant de la tacsu Doamne mare e gradina ta

| Pewtra a răspuns:

Aș accepta, poate ia plăcut mult prima dată și mai vrea.