| bymhyt a întrebat:

Bună, sunt un băiat și am o fantezia sa fac sex în grup cu un cuplu, unde as putea găsi un cuplu interesat, un site ceva? (sunt din Timiș)

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai cauta printre prieteni, cine stie, poate se ofera vreunul sa te ajute.

| Violleta2022 a răspuns:

Am vazut o alta intrebare de-a ta, unde spuneai ca vrei sa ai sex cu un HERMAFRODIT (o persoana care are ambele organe genitale, atat penis cat si vagin).
Este aceeasi fantezie, cumva?

| bymhyt explică (pentru Violleta2022):

Nu nu este aceeasi! aia este o alta fantezie si este cu un shemale!

| Violleta2022 a răspuns (pentru bymhyt):

Se cheama "hermafrodit", asta este termenul corect.

| SG1995 a răspuns:

Placere.ro, succes.

| Invictusman a răspuns:

Pe publi24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsedat asta esti.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca un site trambiteaza ca are solutia pentru o astfel de fantezie, de altfel foarte delicata cand vine vorba de a o pune in practica, atunci... as spune ca site-ul respectiv vinde gogosi. Daca mai cere si bani pentru asta, sigur gogosile sunt reci, mici si goale inauntru.
Nu pe net gasesti asta!

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Metin2alaska.ro. Se fac cupluri noi zilnic si ai sa te ancadrezi si tu antr-unu