| lamsksozixjx a întrebat:

Buna, sunt virgina nu am facut sex cu iubitul meu, nu m-a penetrat, doar s-a "jucat " cu penisul in zona vaginului meu (tin sa mentionez ca nu s-a terminat) menstruatia trebuia sa-mi vina acum 3 zile, sunt putin speriata, e posibil sa fi ramas gravida in situatia asta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i posibil, daca avea sperma pe teava dupa ce se masturbase si ejaculasee, imediat cum si-a introdus doar capul penisului in vagin, este posbil sa se fii scurs in interior, sperma. Conditia este ca ti sa fii fost tu in perioada fertila, ca sarcina sa se produca.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa fii gravida.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu. Doar boli se pot lua prin asemenea "gesturi".

| StefanIlAreMare a răspuns:

Nu

| MariannN20 a răspuns:

De obicei in situatii de genul iese un fel de lichid pre-ejaculator ( cred ca asa se cheama nu vr sa gresesc) chestia este ca, acest lichid contine spermatozoizi intelegi?

| lamsksozixjx explică (pentru MariannN20):

Ok, si daca nu m-a penetrat pot ramane gravida?

| VoidEternal a răspuns (pentru lamsksozixjx):

Cam cum sa ramai însărcinată? Prin osmoza?

| MariannN20 a răspuns (pentru lamsksozixjx):

Chiar si daca nu te-a penetrat tot poti ramane gravida. eu zic sa faci un test sa fii mai sigura!