| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

sunt virgina si as vrea sa ma masturbez dar nu stiu cum, adica am incercat dar nu simt nici o placere, ceva idei sau explicatii?

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai copii ati luat-o rau din loc cu intrebarile astea...numai sex aveti in cap! rolling eyes

| foxi a răspuns:

Iti dau detalii daca spui cati ani ai!

| Miauti a răspuns:

@ vasiledumitru - mai citeste odata biblia... si apoi revii sau spune-ne si noua unde scrie.

Dulceta nu mai am linkul care iti arata, dar cauta si tu pe net pe un site porno si o sa vezi. Sau la cati baieti care ar dori sa te satisfaca exista pe situl asta, doar trebuie sa ceri.

@cora- nu fi trist(a) ca la 25 o sa se sature de sex laughing

| andreea_9470 a răspuns:

Doamnelaughing...copilele astea nu-s mai normale in ziua de astazi.asa, draga mea, pierde-ti virginitatea cu o bananastraight face. ce frumos. sper sa te simti bine

| paramore a răspuns:

Daca ai incercat si nu ti-a placut inseamna ca nu e mare lucru, asa ca mai bine las-o baltaoh go onnu e un lucru indispensabil

| νєησм a răspuns:

Vasiledumitru lol ce spune ala acolo nare pic de senslaughinge pakat da cum dracul sa si-o traga cu diavolu fi atent si sa mergi cu bicicleta e pakat pentru ca mergand pe bicicleta il ei pe diavol pe porbagaj laughingDoamne sau cu masina si ala e pakat e ca si cum il ai pe diavol pe scaunu din dreapta ta laughing lolrolling on the floor

| Cristyn a răspuns:

Totul pleaca de la creier ...gandestelaughing

| madalinaaa89 a răspuns:

Pai am auzi de 1001 de moduri de a te masturba. Cel mai ''la moda'' este stiloul din cate am observatlaughing

| Puffu a răspuns:

Si cati 13 ani ai? Nu vrei mai bine sa citesti o carte?

| vasiledumitru a răspuns:

A te masturba e unul din cele mai mare pacate, masturbarea inseamna sa faci sex cu diavolul, crezi ca e o placere sa faci sex cu diavolul cel urat.
Daca vrei sa fii fericita cere acest lucru de la Dumnezeu si iti va da fericire, e simplu, cere si ti se va da. Cu cat ceri mai multa fericire cu atat vei primi mai multa. Iti spun din experienta.

| brio6267 a răspuns:

Oare atit de rai sa fie oamenii? Cineva a intrebat! puteti sa raspundeti sau mai bine va abtineti sa faceti comentarii aiurite sau ma rog voi sunteti usi de biserica poate vreti sa ma convingeti ca nu ati facut-o niciodata, ce este absolut aberant in opinia mea este faptul ca oricine are nevoie de ajutor apeleaza la acest site prin urmare ori cei apropiati nu sunt comunicativi ori voi sunteti prea rai deci! Oricine ar fi un pic de decenta nu ar strica va multumesc

| Delicious_1295 a răspuns:

Nu pot sa cred ce zice vasile dumitru alalaughing)))))))