| Gygylika a întrebat:

Eu sunt Georgiana si am 29 ani aș avea și eu o întrebare serioasă și aștept ca ca imi răspundeți serios si fara sa râdeți și uite întrebarea eu și prietenul meu ne-am jucat si noi un pic, eu sunt pe terminare la menstruație de fapt terminăm azi menstruația si mâine trebuie să iau anticonceptionale s-a jucat cu mine și mi-a bagat penisul în fund dar nu l-a bagat și în vagin si cand a ejaculat nu a ejaculat în vagin ci pe burta mea, se poate sa mai fiu virgină sau e posibilitatea sa rămân gravidă? Vreau răspunsuri cat mai repede si cât mai sincere.Pt ca nu aș vrea să rămân gravidă doar asta nu vreau sa știu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu zarul. Cum te-ai jucat asa te poti juca si cu un copil. Daca nu a fost sex normal sunt slabe sansele de o sarcina. Si inca esti virgina cum se spune happy

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu la varsta ta mai pui asemenea întrebari de copil de 12 ani? Eu nu cred ca ai 29 de ani, ai 15 ani.

| romeo78 a răspuns:

Nu este vorba de a râde, dar dacă ai 29 de ani, chiar să nu fi citit niciodată noțiuni elementare privind sexul?
Apropo, da te-ai uitat în oglindă când te masturbezi și bagi degetul, vei vedea că gaura se închide, deschide.
Plus, din anatomia femeii, există 2 labii: cele din exterior și interior. Dacă te întrebi de ce sunt două labii, îți explic, deși sunt bărbat.
Pentru că labiile exterioare acoperă vaginul, uretra și clitorisul.
Labiile interioare au rolul de a nu permite intrarea urinei în vagin.
Deci, dacă ejacularea are loc pe abdomen, chiar dacă se scurge nu poate intra deoarece nu poate intra din cauza barierelor naturale, numite labii!

| mihai69 a răspuns:

Dacă la 29 de ani *încă* mai ai astfel de nedumeriri...

| Gygylika explică (pentru mihai69):

Nu am nedumeriri doar nu vreau sa raman gravidă de prima dată doar asta e teama mea.

| SilentRain a răspuns:

Nuj de ce țineți cu dinți de virginitate și vreți și sex 'va zbați în toate felurile da vreți sa fiți și vrigine
Pune mana și documentează-te, exista pe net o toana site-uri de calitate!

| Sofer a răspuns:

Astea sunt întrebări de fetite de 15 ani laughing) și făcut anal nu ramai gravidă. Nici ca și a dat drumul la tine pe burta.

| Gygylika explică (pentru Sofer):

Ba e adevărat pe burta sua dat drumu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar n-ai 29 de ani.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
1+1=2 (in matematica)
1. Nu poti ramane insarcinata in urma sexului anal. Exclus.
2. Pentru a ramane insarcinata, e nevoie de sex cu penetrare vaginala, si ejaculare inauntru.
3. In peroada ciclului mentrual exista sanse minime, din cate stiu eu, mai ales daca e pe terminate, sa ramai insarcinata.
4. Ejacularea trebuie sa aiba loc in vagin, inauntru, nicidecum in afara lui, pentru sarcina.
Q.E.D. No sarcina!

| Gygylika explică (pentru Octavian81):

Multumesc pentru raspuns tau?