| Popescu_Elena_1976 a întrebat:

Titan Gel poate fi folosit si de baieti sub 18 ani? Am cunoscut recent un baiat de 17 ani si as vrea sa stiu daca poate folosi. Am gasit aici gelul, dar nu m-am lamurit prea bine https://biovitamina.ro/titan-gel-crema-pentru-potenta-si -marire-de-penis/

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede ca esti milf si arati bine.

| darrio2007 a răspuns:

Poate fi folosit de toti fraierii care cred in asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca baiatul de 17 ani are probleme cu erectia sau impotenta, il sfatuiesc sa mearga de urgenta la un urolog, nu sa ia orice produse de pe piata, care nu-l vor ajuta cu nimic.
Tu nu ai de ce sa te lamresti deloc, cu produsele masculine pentru erectie, ca tie nu ti se scoala nimic!
Da-i pace baiatului, sa mearga la medic si sa-si rezolve problema.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca va unge ''Titan Gel''-ul pe o felie de paine si va pune si 2-3 frunzulite de menta si patrunjel, efectul va fi... GARANTAT. rolling on the floor Sanatate! (insa un pic mai multa minte laughing )

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca la varsta lui nu are nevoie de erectie suplimentara.

| SG1995 a răspuns:

Dă bani aiurea. **** nu se mărește dacă ți-o freci cu cremă, cum nu-ți nici mâiniile dacă ți le amputezi.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fiind fata tânără, mai bine schimbi iubitul, dacă nu eşti multumitabde dotarile lui

| Alexandrionelu a răspuns:

Mai bine inearca tu cu zeama de lămâie

| Jay1 a răspuns:

Dacă nu a fost bine dotat de către -"Mama Natură"-!
Se pare ca eficienta maxima a tratamentului Titan Gel se poate observa la peste o luna de la folosire. Baftă!