| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU 1.cum o duceti cu dragostea? acum cateva luni fostul vorbea cu mine, vorbeam pe mess si dupa cateva zile vad ca intra pe avalaible cu detectorul il vad si la mine nu apare 2. de ce? asa si la scoala (desi stiu ca are iubita)el a inceput sa se uite dupa mine inainte nu se uita si ma ignora, a inceput sa ma apare era un coleg de al sau care ma enerva si l-am alergat mam oprit si dupa la alergat fostul 3.de ce?, miercuri cand coboram scarile s-a uitat la mine cand coboram, cand pleca in curte eu eram la usa si mi-a zis o prietena vezi ca s-a uitat la tine am vazut si eu dar nu am mai vrut sa il vad tot ce am vazut au fost ochii sai vreau sa stiu de ce inca ma apara de ce se uita dupa mine? asa si sambata eram cu mai multi plus cu colegul lui (e mai nebun a luat-o pe una prietena de-a mea si care a fost la misto cu fostul si eu am zis-o las-o si a vrut sa ma ia si pe mine si am zis lasa-ma apoi a zis fostul :las-o credeti 4.ca mai simte ceva pentru mine? eu cand plangeam la scoala de dragul lui, sau ca nu ma baga inseama ba dadeam fata-n fata sau ma baga inseama 5.soarta? prima oara cand am inceput sa ne cunoasteam ne uram ne injuram si dupa cand am devenit cei mai buni prieteni am fost impreuna de 2 ori (desi lumea zicea ca isi bate joc de mine si ca sa fiu sigura l-am luat pe un coleg de al lui care stiam ca ma place in brate si duminica s-a despartit de mine 6. o fi fost din cauza aia? desi atunci parea putin trist si l-am intrebat daca mai suntem impreuna si a zis da, dar duminica ma ignora nu se uita la mine deloc si era si trist 7. oare din cauza aia? si pe colega mea care zicea ca e dragut am facut-o curva, dar cand i-a zis ea lui buna el nu i-a zis nimic si s-a uitat la mine 8.de ce? scuze pentru gramatica va rog raspundeti-mi la toate intrebarile va rog pe rand 1, 2, 3 cine mi-a raspuns asa si cu seriozitate funda+vot!

4 răspunsuri:
| AndruţHere a răspuns:

1.ca orice copil normal
2.probabil te-a dat pe ignor
3, 4,5, 6, .:probaabil că s-a plictisit de iubita lui şi vrea să incerce ceva nou.Nu fi fraieră şi nu de lăsa dusă de vrăjeala lui, zic. Nu pare a fi acea dragoste sau acel sentiment(cum vrei) intre voi sau doar la unul din voi.

| MasterYoda a răspuns:

Bai, da' ai un stil de-a scrie... nici dracu nu te intelege, proasto!

| Maream a răspuns (pentru MasterYoda):

laughing))) hahahahah atata stie... de ce?

| gredmaster a răspuns:

Nu-ti aparare ca ti-a dat ignor si tul vezi ofline. si cu detector.iti arata ce e online deci logic