| Dianaaaaaioanaaaaaa a întrebat:

Buna TPU! A mai luat cineva PROFECUND si A rămas însărcinată? Ca am luat o luna și am o întârziere de 6 zile.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest moment este indicat sa-ti faci un test de sarcina. Rezultatul obtinut va fi in proportie de peste 98-99% VALID. VALABIL si CORECT in privinta existentei sau a lipsei hormonului de sarcina hCG in urina supusa testarii. Vei stii in mod cert/sigur daca exista o sarcina formata si implantata in uterul tau in cazul in care rezultatul testului de sarcina va fi POZITIV. Succes. Multa sanatate!