| gebilxkl213 a întrebat:

Buna tpu..acum 2 ani am fost diagnosticată cu hipotiroidism. acum câteva zile am ales ca eu si prietenul meu sa avem promul contact. Am făcut neproneprotejat. nu eram in perioada fertila. am avut sangerari abundente o zi si dupa aceea mi-a trecut. acum am o stare de ameteala si nu mie pofta de mâncare deloc. Ps : el nu avea nicio boala. Ma gandesc ca poate am ramas gravida. ajutati-ma va rog. El mi-a zis ca nu a ejaciat in mine.

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

E prea devreme ca sa ne dam cu parerea. Simptomele n-au cum sa apara atat de repede. Asteapta sa-ti vina menstruatia. Daca nu vine, atunci e cazul sa te agiti. Si de-acum ai grija sa te protejezi la fiecare contact. Ce rost are sa stai in stres o luna intreaga, cand ai putea sa folosesti prezervativul?

| gebilxkl213 explică:

Nam nici pofta de mancare. ameteli am. dar mereu am avut de la caldura... doar ca am pierdut mult sange si dupa cateva ore de la contact a inceput sa imi curga. Dupa o zi nu mi-a mai curs.

| Jrjfhdidhfgyfjfhfjdusbxjc a răspuns:

Fără poftă de mancare și amețeală?! Eete posibil să se fi instalat sarcină dar nu cred ca așa repede...