| DenissRaba a întrebat:

Acum 3 zile pe capul penisului meu am observat o chestie alba ca un fel de mizerie,m-am tot spalat si incepe sa dispara, nu stiti ce ar putea fi si daca o sa imi treaca?

3 răspunsuri:
| Vreausapot a răspuns:

Cum arata acea pata? Te doare? Este ca un cos? Ai facut sex neprotejat inainte de asta? Da mai multe detalii te rog.Si o poza ar fi buna.Nu trebuie sa iti fie rusine.Nu ma cunosti si nu te cunosc dar in acest mod nu te pot ajuta cu nimic daca nu dai multe detalii

| DenissRaba explică (pentru Vreausapot):

Deci m-am trezit cu ea acum vreo 3 zile si nu ma doare, nu ma ustura, nu nimic doar ca nu imi place sa o vad acolo, e ca un fel de mizerie si se curata mai greu la spalare, incet incet merge jos, acum nu mai prea am dar totusi sunt ingrijorat, da-mi o adresa de skype sau ceva sa iti dau poza ca sa imi dai un raspuns mai exact pentru ca sunt ingrijorat totusi!

| 40Andreeeeea a răspuns:

Aceasta nu este o boala, nu te ingrijora.Am invatat despre asta de la Ipeer Moldova, aceasta este o secretie alba, branzoasa.Aceasta se numeste smegna sau branza.Se indeparteaza usor, in fiecare dimineata, cu apa calda si fara sapun si se sterge cu un prosop uscat si sa fie un prosop neted si curat.Sa nu ai nicio grija.laughing)