| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Acum aproximativ 3 luni un coleg de facultate mi-a trimis cerere pe Facebook, am început să vorbim. Când ne-am văzut la facultate, eu l-am evitat, deoarece sunt o persoană destul de timidă, el când m-a observat a venit la mine și m-a luat de talie și m-a salutat, după mi-a trimis mesaj să ieșim, dar l-am văzut abia când am ajuns acasă. El mă saluta de fiecare dată, îmi trimitea mesaje că poate îl salut și eu, până într-o zi când a început să îl cam deranjeze faptul că eu nu îl salutam, așa că i-am dat mesaj să ne vedem în pauză. Nu prea am vorbit, ne uitam unul în ochii celuilalt și zâmbeam, a venit lângă mine să îl pup pe obraz, iar când a plecat m-am dus după el să îl pup și să îi spun pa. A urmat o perioadă în care s-a cam schimbat, a început să vorbească numai despre sex, nu încerca să mă cunoască, mi-a zis că nu vrea nimic de la nimeni și că nu vrea să mai iubească, dar totuși putem să încercăm să ne cunoaștem pentru început. Eram în sesiune și eram foarte stresată, într-o zi m-a invitat să ieșim, dar nu am putut că aveam examen ziua urmatoare, iar urmatoarea dată când m-a invitat, trebuia să învăț pentru un examen greu, începuse să se supere că nu prea îi mai dădeam mesaje, nu prea mai vorbeam din cauza examenelor, dar ultimul refuz l-a îndepărtat cel mai mult. Nu mi-a mai dat mesaj, doar o dată când am pus ceva pe wpp la stare și mi-a zis că o să sufăr și că nimeni nu mai pune preț pe iubire, că o să pierd mult prea mult din cauza iubirii, i-am mai dat mesaje, dar nu prea era interesat să vorbească cu mine. Dar nu înțeleg de ce la facultate se așează mereu în fața sau spatele meu sau mă salută mereu. Într-o zi era cu o fată și o lua în brațe și se uita spre mine când făcea asta, pentru că eu am vrut să stau în spate ca să nu stau aproape de ei, în altă zi mi-a luat telefonul, iar în alta mă ciupea, se uita în ochii mei și zâmbea, mă întreba de ce sunt așa fericită, mă ciupea și în timpul cursului, așa că m-am dat mai în față. Chiar nu știu ce să mai cred, nu știu ce vrea de la mine, voi ce parere aveți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vrea sex. Nimic mai mult. Reiese cat se poate de cert si evident din ceea ce ai scris : ''A urmat o perioadă în care s-a cam schimbat, a început să vorbească numai despre sex, nu încerca să mă cunoască, mi-a zis că nu vrea nimic de la nimeni și că nu vrea să mai iubească, dar totuși putem să încercăm să ne cunoaștem pentru început. '' Fereste-te de el in cazul in care tu doresti altceva. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ce nu înțelegi? Vrea sex de la tine iar in momentul in care a văzut că îl ignori sau ca nu dai semne ca ai vrea si tu asa ceva sa îndepărtat ceia ce se pare ca pe tine te-a facut sa il vrei mai mult, el s-a prins si acum se joacă cu tine, te ignora, te face geloasă ca tu sa cedezi la pat.
Mai bine e să iti vezi de drum, sa il saluți politicos de acum in colo si sa il ignori in rest.

| Neymarjrfive a răspuns:

Tipul e disperat, iar comportamentul lui îl face sa para un frustrat și un disperat, nu îl mai baga în seama și încearcă sa scapi de timiditate