| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. Acum câteva luni am văzut o fată, ne-am uitat unul la altul și pe loc mi-a plăcut de ea. Problema e că eu nu o cunosc și i-am scris pe Instagram, doar că nu prea îmi răspunde la mesaje. Îmi place de ea de anul trecut din decembrie. Vă rog să nu mă luați la mișto și să-mi dați niște sfaturi. sad

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ea nu iti raspunde, nu ai ce sa faci...

| Wr3nch a răspuns:

Sfatul e sa cauti o alta. Daca nu iti prea raspunde fie nu e interesata, fie o are pe altcineva, dar nu vrea sa iti zica.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu e interesata de tine. Are pe altul.

| TitoJacksana a răspuns:

Dacă nu-ți răspunde, probabil isi bate joc de tine, sfatul meu e sa cauti alta