| Andreiqwe01 a întrebat:

acum ceva timp am visat un baiat foarte dragut iar cand m-am trezit am simtit acel sentiment renumit,"dragoste"happy,dupa am citit ceva despre asta spunea ca "orice persoana pe care o visam exista in viata reala, nu exista persoane imaginare in vise" ceea ce m-a pus pe ganduri deoarece acel baiat nu imi parea cunoscut, ceva pareri despre asta?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Cu siguranță are legatura cu un băiat din viața ta, iar în vis l-ai interpretat altfel. În psihanaliză despre asta e vorba, despre ceea ce ne spun visele într-un mod subtil. Încearcă să îți dai seama cine ar putea fi din viața reală chiar dacă nu se comporta si nu arată exact la fel ca în vis. Succes!

| Andreiqwe01 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreiqwe01):

Cu drag!

5 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Posibil sa existe in acesti 7 miliarde de oameni, dar sansele sunt mici sa l intalnesti. Mai demult ma uitam prin pozele vechi ale mamei mele, si am dat de o poza cu o fata cu infatisarea fetei ca a mea, asta s-a intamplat acum ceva timp. In prezent, cand am vrut sa verific, nu am mai gasit poza sad

| Duduchi a răspuns:

Nu te mai gândi la el. Îți faci faci mai mult rau