| Agradável a întrebat:

acum doua zile ma intelegeam perfect cu iubita mea, o tineam in brate, o pupam, etc. Acum o zi am vrut sa o fac geloasa cu o fata si s-a suparat foarte rau pe mine... si eu la nervi am zis multe si nevrute. Cum as putea sa o recuceresc, avand in vedere ca ne-am certat de nenumarate ori din nimicuri... si de fiecare data m-a iertat sad? Vreau sfaturi si sa fie din cele mai bune va rog, cei care ati trecut prin asta stiti cum este sa te desparti de persoana iubitasad

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Oai, deci daca v-at ii nteles asa de bine dc a trebuit sa o faci geloasa?! Deci fara suparare, asta chiar ca e o prostie, sau lipsa de respet. Tu cum te-ai fi simtit daca ea ti-ar fi facut tie? Crede-ma ca e greu, multe nu se mai impaca daca vad ca au asa gen de iubiti.