| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Buna TPU:* Acum o luna sau doua s-a oprit un baiat langa mine si mia spun te iubesc il cunosteam doar din priviri pana intr-o zi cand am realizat ca-l plac:X inima imi batea foarte tare cand il vedeam si nu mai puteam sa imi iau gandul de la el:X timpul a trecut si nu il mai vazusemsad pana intr-o zi cannd il vazusem iar. Eram cu o fata si stateam pe o banca si el a venit cu bicicleta langa noi:X si nu imi spunea nimic doar se uita la mine si atat...Mai era cu inca un baiat care ii facea niste semne ciudate lui.Si au stat can 2 sau 3 minute langa noi:X dupa au plecat crying Si acum trece rar pe langa mine nu se mai uita la mine dor ca trece pe strada meacryingVoi ce parere aveti?crying. A si mersi ca ati avut rabdare sa cititi atata:*

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca daca a vazut ca tu nu ii zici nimic nul bagi in seama crede ca nu il placi. dai de inteles ca si tuh il placi. cum si el ti-a spus te iubesc spune si tuh ceva fa cevahappy

| AnnaAbba a răspuns:

Poate si.a gasit o alta prietena.

| AnonimEsteEu a răspuns:

Poate si-o schimbat gusturile de ultima oara de cand te-a vazut si nu te mai vrea.Sau poate are pe o fata care ii place mai mult decat de tine.

| ela_4410 a răspuns:

Probabil el crede ca tu nu-l placi asa ca incearca sa te uite.Incearca si tu sa vorbesti cu el si sa-i spui ca si tu simti ceva pentru el, ca atunci debea il cunosteai, dar ca acum iti bate inima tare cand esti langa el si ca nu-ti poti lua gandul de la el.Va intelege.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Au trecut 10 (zece)_ ani. L-ai mai văzut de atunci?