| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana am inceput sa vorbesc cu cineva.Pe 14 mi-a spus ca ma place si ca poate ca ar vrea sa fie curcubeul din viata mea, in urmatoarea zi m-a sunat si am vorbit vreo 2 ore si a spus ca ma vede ca pe o probabila viitoare iubita.Acum insa, dupa ce mi-a spus chestiile alea, nu-mi mai scrie si cand ii scriu imi raspunde scurt.Sunt nelamurita si chiar imi place de ea, nu stiu ce simte cu adevarat sau de ce se comporta asa acum.Ce credeti?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daiana draga, la varsta asta, sunt doar jocuri de fetite intre voi, usor de gandit si de razgandit, din cauza imaturitatii.

| Andreeush a răspuns:

Vorbește cu ea și vezi care e treaba.
Dacă nu mai vrea să vorbească cu tine treci peste. Vei găsi pe altcineva.

| sofisis a răspuns:

Pai, s-a razgandit. Ce nu ti-e clar?

| ywar a răspuns:

Toane de adolescenti. Treci peste.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Am mai vorbit și eu cu bărbați de genul. Te sfătuiesc să nu crezi tot ce scriu sau spun unii până nu vă vedeți în realitate. Unii spun marea cu sarea iar când are loc întâlnirea față-n-față nu mai vor să continue că ceva nu le place la persoana respectivă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Rux04):

Este vorba de o alta fata, nu baiat/barbat!
Uite aici fraza in care pomeneste de "ea:
"Sunt nelamurita si chiar imi place de ea..."

| Rux04 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, acum am văzut că este vorba despre o fată. Oricum e valabil și dacă e fata. Ideea e că mulți fie băieți fie fete fac declarații pe net și după ce se se întâlnesc pentru prima dată se schimbă lucrurile.