| lovethewayyoulie a întrebat:

TPUhappy! Acum voi vorbii in general cu fetele, deoarece ele ma pot ajuta foarte mult. puppy dog eyes. Am o prietena pe nume Bianca. Ea este cu baiatul de care eu sunt indragostita, de fapt eu i-am imprietenit. Nu ca imi pare rau ca le-am facut cunostinta, dar ma simt prost. Deoarece eu sunt mereu pe afara cu ei. si se saruta in fata mea, se mangaie. Ma simt foarte prost. Chiar nu vreau sa le strica relatia. Dar nu vreau, nici sa sufar continuu. Este adevarat, ca eu i-am spus ca nu sunt indragostita de el, pentru ca ea m-a intrebat. Nu puteam sa ii spun "da" deoarece atunci ea ii spunea lui. si atunci el radea de mine ETC :]. Va rog, ajutati-ma! Dau funda kiss! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Din moment ce tu niciodata nu ai avut curajul sa ii recunosti baiatului respeciv si tot tu i'ai cuplat, de ce mai esti suparata? Ti'ai cam facut'o cu mana ta.Si prietenele si iubitii de la varsta ta nu or sa fie neaparat si pentru toata viata.De prietene si iubiti o sa te tot lovesti pana dai de persoanele potrivite.Acum prietena ta e fericita si daca tu tii la amandoi lasa'i sa fie fericiti.Nu te baga intre ei ca o sa ii pierzi pe amandoi.Si mai important e sa ai o prietena decat un iubit(referitor la varsta ta). Incearca sa ignori momentele cand se saruta si fa altceva.Nu lasa sa te deranjeze. O sa treaca si perioada asta si o sa iti placa alt baiat. Poate si ei doi se vor desparti.Deci nu iti face griji. Sper ca te'am ajutathappy.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ei se potrivesc din moment ce relatia le merge, deci nu ai ce sa mai speri la el pana nu va fi liber din propria initiativa!

Eu zic sa nu mai iesi cu ei si asa te vei scutii de suferinta.Iesi doar cu ea!

| 666_7474 a răspuns:

Ai facut un gest frumos fata de prietena ta facandu-i cunostinta cu el, avand in vedere ca ambele il placeati, iar tu ai renuntat la tine pentru ea. Dar stii cum e, bucuria unuia, necazul altuia. Sper sa iti fie recunocatoare pentru lucrul asta, iar tu, incearca te gandesti ca ai facut un bine cuiva si uiti de elwinking funda?batting eyelashes

| Andreea_1440 a răspuns:

POII NUJ CE SA zic Ar trebuie sa te gandesti ca el este cu prietena ta akuam si nu e de tinesad dupa ce se vor desp nah poate o sa ai si tu o sansa dar nah mai intai cu ea apoi cu tine e cam najpa, ar trebuie sa incerci sa fii cu altu si sa te gandesti ca x nu este pentru tine :*succes

| kittysor a răspuns:

Foarte simplu!
Nu mai iesi impreuna cu ei! Fiind impreuna este normal sa se mangaie si sa se sarute insa nu este normal ca tu sa fii acolo sa-i vezi!
Gandeste-te bine, tu il placi pe iubitul Biancai sau doar ai vrea sa fii si tu sarutata si mangaiata in acelasi mod?!
bafta!