| GeorgexD16 a întrebat:

Acuma o luna-doua (inainte de coronavirusul asta), un prieten mi-a zis ca cica fetele se uita mai mult decat baietii la filme porno! Nu prea-l cred, deoarece sunt baiat si stiu ca daca nu faci "laba"de 4 ori pe saptamana nu esti om.
Oricum, daca o fata a citit pana aicea, fara misto, vreau sa-mi spuna de cate ori se masturbeaza pe saptamana.Sau macar pe luna happy

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Angelermin ăsta

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Adry05):

Ce sa-i mai spun. I-am spus destule, dar nu se prinde nimic de el. Sunt si asemenea specimene de oameni, care cred ca stiu totul, iar pamantul se invarte in jurul lor. Am un coleg de serviciu care atunci cand se refera la ceilalti numeste: prostul ala, idiotul ala si asa mai departe.

| Adry05 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Păi tocma de aia că nu se prinde, n-are rost să ținem asemenea toxicități de oameni, le dăm raport să-i zboare de pe site

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Adry05):

Aaa, la asta te refereai?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Adry05):

O sa incerc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca vreo fată i ti spune tie de cate ori se masturbeaza, astea sunt lucruri intime băi nene, nu o sa afli de la nimeni, asa ca vezi-ti de treaba ta si nu fi obsedat ca e rau.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Misoginule!

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Dă-i tu raport că eu nu pot întrucât m-a blocat

Răspuns utilizator avertizat