| roket2012 a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma va rog. Cand sunt cu prietena mea mi se scoala penisul si pana mea mi-e oarecum sa stau cu el asa. Imi puteti da niste sfaturi cum sa ma controlez sa nu se mai "trezeasca" asa. Multumesc frumos! P.S :

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Cred ca ai picat in cap si nu mai gandesti deloc.
faptul ai erectie cand esti cu ea nu trebuie deloc sa te jeneze. ba mai degraba fii mandru de asta si arata-i. destainuie-i cat mai repede cand sunteti singuri ca ai erectie de fiecare data cand esti cu ea. pentru o femeie inseamna foarte mult insa spune-i-o discret si fara sa fii vulgar.
sa-ti fie rusine ca ai erectie in fata unei fete inseamna sa iti negi propria masculinitate. trebuie sa iti bagi mintile in cap si sa intelegi ca este foarte bine ca ai erectii in prezenta ei. inca o data, spune-i cu mandrie asta. arata-i asta. las-o sa te simta. atinge-o. este absolut normal. nu mai fii un las si un fricos.

| roket2012 explică (pentru Xpressurself):

Si cum sugerezi sa-i spun asta?

| Xpressurself a răspuns (pentru roket2012):

Iubit-o de fiecare data cind sunt cu tine sunt tare ca o stanca. ma faci sa fiu fericit in preajma ta si uite aici in dovada mea tare ca piatra happy ca sa vezi cat de mult te doresc.

| Xpressurself a răspuns (pentru roket2012):

Strange-o in brate si spune-i iubita mea esti asa de frumoasa ca nu pot ascunde cat de tare ma exciti si vreau sa stii si tu asta.

| Xpressurself a răspuns (pentru roket2012):

Acuma daca trebuie sa-ti spun ca poti sa o si lasi sa te simta prin haine cand o strangi in brate fara sa-ti fie jena si frica ajung sa o fac eu in locul tau pana la urma. se poate sa se sperie putin la inceput daca o iei pe neasteptate. cum spuneam prima data spune-i si cand vezi ca zimbeste las-o sa simta
hai prinde curaj si bafta

12 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Asta inseamna un singur lucru! iti vine sa faci sex dragoste! da-i drumul ce mai astepti! invitatii speciale!

| LotruNegru a răspuns:

Dăi în cap laughing Posibil nu eşti învăţat cu fete şi aşa... dacă stai cu sula sculată numai când eşti lăngă ea, păi dacă pune mâna un pic pe tine eşti gata cu totul, mort! laughing)

| Robb99asg a răspuns:

Daca e bune, e buna laughing)

| roket2012 explică (pentru Robb99asg):

Mda nu am ce spune aici, dar chiar vreau un raspuns! laughing

| DlAgent a răspuns:

Baiatu' incearca sa-l rupi si sa-l plieziwinking, no acum serios, esti cu ea, fata probabil arata bine, nu ai ce-i face, o sa se scoale inevitabil, best of luck!

| MyNameIsBoy a răspuns:

Daca totusi nu vrei sa se scoale si chiar vrei sa iti ascunzi masculinitatea gen ia-ti nisge boxeri mwi stramti.sau niste pantaloni/blugi mai largi sa nu se vada.Bafta!