| pisicuti a întrebat:

Ajutor. M am îndrăgostit de un profesor. Are 20 de ani.e penibil! (). De la început am văzut ca se cam uita la mine. și e prostesca, ca atunci când mă striga tresar. când a venit din prima săptămână i am dat cerere pe fb. Nu mi a acceptat o și am retras o. credeam ca are ceva cu mine. vreau sa zic ca nu mă pot concentra, eu nu ridic mana sa rasp la ore pt ca nu vreau sa știe profesorii când nu știu. Adică eu și când știu nu ridic mana,dar ei când mă pun văd ca știu. Și nu ridic nici la profu' ăsta. Când mă scoate la tabla nu mă pot concentra. Când mă striga ultima data am tresărit puțin și am simțit ca mă arde cv, dar sper sa nu s a observat,prea tare. deci eu chiar mă pricepeam la materia asta! De când cu el s a dat totul peste cap. cu toate astea(ca nu știam nimic sa răspund de emoții,doar când mă punea sa zic tema), mi a pus nota cea mai mare *bine, îmi aveau încă câțiva băieți (2) nota asta. Dar ei nu se încurcau când știau, decât când nu sștiau.iar eu sștiu mereu. aproape* dar nu mă mulțumesc cu 8(chiar dacă după. rrăspunsurile mele meritam5-6).Dacă nu m aș emoționa aș ști să răspund! Heeelpppp! Vreau sa mi repar media. Cum pot sa nu mă mai blochez?

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Profesorul tau are minim 24-25 de ani. Asta o data.
A doua, trebuie sa intelegi ca toata lumea creeaza o simpatie pentru o figura oficiala mai devreme sau mai tarziu dar trebuie sa o tratezi ca...nu stiu, ca si cum ti-ar placea un star de la Hollywood. Adica sa nu ii acorzi prea mare atentie si sa intelegi ca nu poate exista absolut nimic intre voi.
Calmeaza-te si gaseste baietid e varsta ta simpatici, pentru care sa tresari asa.

Răspuns utilizator avertizat
| johnbucuresti a răspuns:

Eu aveam 18 ani iar iubita mea avea 31 ani
si faceam sex in fiecare zi
pana cand ea a implinit 38 ani

| Andreea1896 a răspuns:

Nu m-am chinuit sa citesc toata balaria asta...dar de cand profesorii au 20 de ani?